Transport z Polski do Włoch

Tereny Włoszech stały się w ostatnim okresie bardzo atrakcyjne pod względem transportowym. Wiele firm spedycyjnych zdecydowało się na dodanie tego kierunku do swojej stałej oferty. Usługi transportowe polegają przede wszystkim na wykonywaniu płatnych usług, ktłre w rezultacie prowadzą do zmiany lokalizacji osób raz wszelkich towarów. Z racji tego możemy w prosty sposób podzielić transport na:

transport pasażerski,
transport towarowy.

Istnieje jeszcze inna klasyfikacja, w oparciu na lokalizację wykonywania usługi:

transport lotniczy,
transport lądowy,
transport wodny,
transport kolejowy,
transport drogowy.

Dopuszcza się także kombinacje rodzajów transportu i rozróżnienie na kombinowany, bimodalny, intermodalny oraz multimodalny.

Firma transportowa Eurotransport posiada w swojej szerokiej ofercie m.in. drogowy transport międzynarodowy oraz drogową spedycję międzynarodową na terenie Europy Zachodniej oraz krajów Unii Europejskiej. Do naszej głównej specjalizacji należy transport z Polski do Włoch, transport Polska-Francja oraz transport Polska-Anglia. Nasza flota najczęciej jeździ do krajów takich jak: Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Belgia, Holandia, Luxemburg, Hiszpania, Portugalia, Austria, Szwajcaria, Czechy, Słowacja, Rosja, Ukraina a także inne.

W ramach oferowanych usług zapewniamy przewozy całopojazdowe, częciowe oraz drobnicy. Jesteśmy w stanie przewieźć towar całymi samochodami, pojedynczymi paletami oraz paczkami. Na życzenie klienta transportujemy także mienie przesiedlenia, w ramach usługi: przeprowadzki Polska-Włochy, przeprowadzki Warszawa czy też w innym kierunku, oraz wykonujemy transport aut z Anglii i transport chłodniczy.

Dla klientów, którzy nie posiadają dużych ilości towarów do transportu, udostępniamy także usługę transportu zbiorowego. Taka opcja jest znacznie tańsza, przez co często wybierana przez naszych klientów. Dopóki nie zbierzemy odpowiedniej ilości ładunków do transportu, towar może być przechowywany na paletach w magazynie.

Transport paczek jest przez nas dokonywany w opcji door to door. Nie przewozimy zwierząt, żywości ze skłonnością do szybkiego psucia, złota oraz materiałów niebezpiecznych i wrażliwych na zmiany temperatur. Na terenie kraju jesteśm w stanie dostarczyć paczki w ciągu max. 3 dni roboczych, jeśli chodzi o Europę to jest to max. 5 dni roboczych. Każda z paczek może ważyć do 50 kg, a jej wymiary nie powinny przekraczać poniższych wytycznych:

długość najdłuższego boku (wymiar a) wynosi max. 2 metry
suma obwodów i najdłuższego boku wynosci max. 3 metry.

W przypadku usługi transportowej, nasi klienci często pytają o możliwość składowania towarów w magazynach. Warto wiedzieć, że proces ten ma duże znaczenie dla sprawnej logistyki. Przechowujemy także materiały reklamowe czy rozmaite towary handlowe. Wprowadzenie takich udogodnień może mieć różne zastosowanie np.:

terminal ładunki składowane są na paletach, które załadowywane są na samochód ciężarowy i transportowane do kraju docelowego.
wsparcie dystrybucyjne i gromadzony towar stanowi materiały reklamowe klientów rozsyłane np. do oddziałów firmy. Tego typu outsourcing zwalnia klientów od potrzeby dysponowania niezbedną infrastrukturę oraz odpowiednio przeszkolonymi pracownikami. Klienci korzystający z tej opcji najczęciej działają w branży handlowej, reklamowej, serwisowej, logistycznej.