Firma transportowa Eurotransport to lider jeśli chodzi o transport krajowy i międzynarodowy oraz spedycję zarówno w kraju jak i za granicę. W ramach oferowanych usług oferujemy przewozy:
całopojazdowe,
częściowe,
transport drobnicowy (także międzynarodowy transport drobnicowy),
paczek do 30 kg,
paczek lotniczych i drogowych do 50 kg,
przewozy kurierskie,
przewozy ekspresowe.

Zadowolenie klientów jest dla nas kluczowe, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać przesyłki już następnego dnia roboczego. Realizujemy także night delivery, czyli dostawy nocne. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów zajęliśmy się także transportem mienia przesiedlenia. Dostosowaliśmy usługi do wymagających, międzynarodowych standardów FIDI oraz OMNI.

Na zlecenie klienta oferujemy także doładunki w ramach przesyłek morskich w kontenerach. Towary handlowe, czy też materiały reklamowe klientów mogą być również składowane w naszych magazynach. Jesteśmy w stanie zapewnić sprawną dystrybucję do tysięcy miejsc w kraju w stosunkowo krótkim czasie – najczęściej w ciągu jednej nocy.

Transport ciężarowy realizujemy za pomocą takich środków transportu jak:
ciężarówki typu TIR do 24 ton,
ciężarówki typu solówka do 12 ton,
ciężarówki typu solówka do 6 ton,
ciężarówki do 3,5 ton,
ciężarówki do 2 ton,
transport busem do 1,5 tony.

Jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom transport mebli, między innymi ten związany z przeprowadzką. Nasza firma realizuje od dawna usługi transportowe na takich kierunkach międzynarodowych jak Polska-Włochy, Włochy-Polska, Polska-Anglia, Anglia-Polska oraz Polska-Francja, Francja-Polska. Szczególnym zainteresowaniom cieszą się doładunki Polska-Włochy – zarówno jeśli chodzi o transport drogowy czy też przesyłki na palecie. W celu bliższych informacji zapraszamy do kontaktowania się z naszymi pracownikami.

Podobnie jak inne firmy spedycyjne, tak i Eurotransport specjalizuje się w transporcie międzynarodowym. Trasy, na których można spotkać nasze ciężarówki to południowo-zachodnia Francja, Belgia, Holandia, Luksemburg Hiszpania, Portugalia, Austria, Szwajcaria, Czechy, Słowacja oraz oczywiście Włochy. Nieco rzadziej realizujemy usługi do krajów ze wschodu oraz południa takich jak Białoruś, Rumunia, Chorwacja, Litwa czy Słowenia.

Bez problemu przewieziemy towar wielkogabarytowy, jak i małe ilości jak np. jedną euro paletę. W przypadku realizowania doładunków, możliwe są zniżki w transporcie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Spedycja krajowa – w jej ramach jesteśmy w stanie dostarczyć towar w każde miejsce w Polsce, aczkolwiek naszą główną specjalizacją jest transport ładunków z Warszawy w każde inne miejsce w kraju. Ładunki przewożone są całymi samochodami, pojedynczymi paczkami oraz paletami. W naszej flocie znajdują się samochody typu:
plandeka,
izoterma,
chłodnia,
meblowozy,
blaszaki,
małe busy,
auta średnie,
duże ciężarówki typu tir,
zestawy samochód + przyczepa.