Włochy są bardzo popularnych regionem turystycznym. Szczególnym powodzeniem cieszą się okolice Rzymu, Mediolanu, Florencji, Neapolu, Turynu, Pizy czy też Sardynii. To, co najbardziej przyciąga ludzi do tego rejonu to nie tylko możliwość skosztowania smaku oryginalnej włoskiej pizzy, ale też niesamowite krajobrazy oraz zapierająca dech w piersiach architektura.

Szczególnym zainteresowaniem zwiedzających cieszy się także niezalżne San Marino oraz Watykan. Włochy to także bogactwo kulturowe oferujące oryginalne dzieła antyczne, ale też niesamowita kultura oraz kuchnia, znana w każdym zakątku globu. Nie zapominajmy także o ostatnim, ale zarazem najbardziej atrakcyjnym dla tego regionu czynniku – klimacie. Ten panujący we Włoszech uznawany jest za jeden z najbardziej sprzyjających na świecie. Miesiące zimowe są dość łagodne, a letnie bardzo ciepłe oraz suche. Nie dziwi się fakt, że osoby, które długo przebywają w tym rejonie, mają problemy z zaklimatyzowaniem się na powrót w kraju.

Moment przeprowadzki, jest zawsze dość trudnym momentem w życiu. Z jednej strony jest to czas radości i zmian, z drugiej wiąże się z kłopotliwym transportowaniem rzeczy ze starego mieszkania do nowego lokum. Kłopot jest tym większy, jeśli przenosimy się do innego kraju. Czekający nas bałagan, sprzątanie i zmęczenie, fizyczne oraz psychiczne, sprawiają, że sam fakt przeprowadzki nie kojarzy się z miłymi wspomnieniami. Stresu jednak można w łatwy sposób uniknąć – wystarczy zlecić transport naszych rzeczy fachowcom. Dzięki temu oszczędzimy nie tylko nasze nerwy, ale też czas, który będziemy mogli poświęcić na załatwienie niezbędnych formalności.

W przypadku przeprowadzki do Włoszech kluczową sprawą jest znalezienie odpowiedniego przewoźnika. Wiele polskich firm transportowych oferuje przeprowadzki międzynarodowe oraz przewóz mebli praktycznie w każde miejsce na świecie. Ważne jest, abyśmy wybrali możliwie jak najlepszą firmę. Jak tego dokonać? Przede wszystkim zapoznajmy się szczegółową ofertą przewoźnika, zwróćmy uwagę na to, od kiedy istnieje na rynku oraz czy może się pochwalić jakimiś referencjami. W końcu powierzymy takiej firmie dorobek całego naszego życia… Ważna jest także możliwość spisania z firmą specjalnej umowy, w której spiszemy listę przewożonych rzeczy oraz zawrzemy wszelkie terminy.

Choć sam proces przeprowadzki wydaje się bardzo prosty, są to tylko pozory. Każdy, kto choćby raz w życiu musiał przenosić się z miejsca na miejsce, wie, że to nie tylko zapakowanie przedmiotów do kartonów. W większości przypadków, dopiero w momencie przenoszenia się, odkrywamy, jak wiele uzbieraliśmy, które okazały się nam zwyczajnie zbędne. Przeprowadzka to więc także okazja do selekcji najpotrzebniejszych nam przedmiotów i pozbycie się tych zbędnych. Dlatego tak ważne jest rozpoczęcie pakowania odpowiednio wcześniej. Z pewnością pomoże nam w tym sporządzenie listy przedmiotów, które musimy ze sobą zabrać oraz czynności, które musimy wykonać. W ten sposób zdecydowanie sprawniej uda nam przeprowadzić cały proces.

Nasza firma posiada w swojej ofercie transport z Włoch do Polski, zarówno jeśli chodzi o przewóz paczek, jak i tanie przeprowadzki. Do przewozu mienia przesiedlenia używamy zarówno małych samochodów, jak i plandek czy furgonów o tzw. twardej zabudowie (meblowozy, blaszaki, izotermy, itp.). Na życzenie klienta jesteśmy w stanie także dostarczyć mu materiały pakowe, takie jak kartony, koce, folie, folie bąbelkowe, taśmy, skrzynie, czy także opakowania do transportu ubrań na wisząco. Dzięki specjalistycznej ekipie możemy pomóc w zapakowaniu mienia oraz załadunku i rozładunku do/z ciężarówki.

Firma Eurotransport gwarantuje przeprowadzki zarówno osób fizycznych z mieszkania do mieszkania lub domu, jak i biura firm do nowych lokalizacji. Świadczymy również usługi przewozowe innym firmom przeprowadzkowym. Spełniamy wysokie standardy jakościowe określone w FIDI (międzynarodowa organizacja zrzeszająca firmy przeprowadzkowe o wysokich standardach jakości usług pakowania i przewożenia mienia przesiedlenia).

Mienie przewożone jest samochodami dedykowanymi, tzn. na jednym samochodzie są rzeczy tylko jednego klienta. Nie ma więc możliwości pomieszania paczek, czy też pomyłki przy pakowaniu. Na życzenie klienta udostępniamy także możiwość przewozu w systemie częściowym, tzn. na jednym samochodzie są rzeczy klienta oraz inny ładunek, np. kilka palet towaru handlowego, albo mienie innego klienta. Ten sposób jest zdecydowanie tańszy.

Transport Polska W�ochy jest jedną z najczęściej zamawianych usług. W trosce o naszych klientów wychodzimy naprzeciw ich potrzebom i umożliwiamy także możliwość przechowania mienia w naszym magazynie. Ma to znaczenie szczególnie w przypadkach, kiedy nowa siedziba jest jeszcze nieokreślona lub ciągle remontowana. Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu także transport mebli.

Nasza firma zajmuje się także kompleksowymi usługami transportowymi zarówno w kraju, jak i międzynarodowo. W naszej ofercie jest także spedycja w Polsce i Europie. Zajmujemy się przewozami częciowymi, drobnicą oraz przewozem paczek do 30 kg lub lotniczych oraz drogowych do 50 kg. Oferujemy przewozy kurierskie oraz ekspresowe. W ramach naszych usług możliwe są także tzw. dostawy nocne.