Eurotransport to lider w dziedzinie transportu krajowego oraz międzynarodowego, mający w zakresie swoich usług także spedycję krajową i zagraniczną, przewozy całopojazdowe, częściowe, transport drobnicowy, mniejszych paczek do 30kg oraz lotniczych do 50 kg, przewozy kurierskie oraz ekspresowe.

W trosce o zadowolenie naszych klientów, priorytetem jest dla nas dostarczanie przesyłek na następny dzień roboczy. Posiadamy również usługę nocnej dostawy – night delivery. W odpowiedzi na liczne zapytania klientów, uruchomiliśmy także usługę transportu mienia przesiedlenia, dostosowując ją do wymogów międzynarodowych standardów FIDI oraz OMNI. Usługę powiązaną jest transport mebli, realizowany na takich kierunkach jak: Polka – Anglia, Anglia – Polska, Polska – Francja, Francja – Polska oraz Polska – Włochy, Włochy – Polka. Największym zainteresowaniem klientów cieszy się kierunek Polska – Anglia oraz transport drogowy i przesyłki paletowe. Celem poznania szczegółów tej oferty, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

W ramach przesyłek morskich w kontenerach realizujemy usługę doładunki Polska – Anglia, a na życzenie klientów jesteśmy w stanie magazynować towary handlowe oraz materiały reklamowe, jak i zapewnić im sprawny proces dystrybucyjny w krótkim czasie.

Transport ciężarowy wykonywany jest za pośrednictwem naszej floty złożonej z:
ciężarówki typ TIR do 24 ton,
ciężarówki typ „solówka” do 12 ton,
ciężarówki typ „solówka” do 6 ton,
ciężarówki do 3,5 ton,
ciężarówki do 2 ton,
transport busem do 1,5 tony.

Nie odbiegając od oferty innych firm zajmujących się transportem międzynarodowym oraz spedycję, prowadzimy nasze działania na takich trasach jak: Francja, Belgia, Holandia, Luksemburg Hiszpania, Portugalia, Austria, Szwajcaria, Czechy, Słowacja oraz oczywiście Włochy; rzadziej Białoruś, Rumunia, Chorwacja, Litwa czy Słowenia. Jesteśmy w stanie przewieźć zarówno towar wielkogabarytowy, jak i małe ilości. W przypadku realizowania usługi doładunki Polska – Anglia, możliwe są zniżki w transporcie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i kontaktu w celu dokonania szczegółowej wyceny interesującej Państwa usługi.