Eurotransport wykonuje usługi lotniczego przewozu paczek od drzwi do drzwi. Gabaryty paczek lotniczych muszą umożliwić załadunek do samolotu. Warunki, jakie musi spełniać paczka lotnicza są następujące:

najdłuższy bok (wymiar a) jest nie dłuższy niż 2 metry oraz
najdłuższy bok plus obwód (a+2b+2c) ma poniżej 3 metrów

W paczkach lotniczych nie wolno przewozić żywności, materiałów niebezpiecznych, wybuchowych, środków odurzających, złota, biżuterii, innych artykułów nie odpornych na zmiany temperatur, wrażliwych na zmieniające się warunki atmosferyczne, niewłaściwie opakowanych. W przypadkach wątpliwych bardzo prosimy o kontakt. Czas transportu jest następujący:

w Europie 1-2 dni roboczych,
na świecie 2-6 dni roboczych,

Uwaga! Są miejsca, gdzie, niestety, przesyłek lotniczych nie dostarczamy.

Serdecznie polecamy nasz serwis, gdyż w odróżnieniu od spedycji lotniczych, świadczących podobne usługi, mamy przewagę konkurencyjną, szczególnie dotyczącą małych paczek.

Nie pobieramy opłat za odprawy celne w kraju, za przesyłki nadane z/do Polski.

Nie mamy minimalnych limitów frachtu, związanych z opłatami lotniczymi, handligowymi (za przeładunki) i frachtem minimalnym. Małe paczki wysyłamy już od 161,44 zł.

Bardzo korzystna waga objętościowa, u nas 1 cbm = 167 kg, a nie 300 kg, czy 333 kg.

Sami odbieramy i dostarczamy paczki od drzwi do drzwi (door-to-door service). Nie ma potrzeby jeżdżenia do miejsc nadania/odbioru.

Zapraszamy do skorzystania z naszych możliwości transportowych i logistycznych.