Wielka Brytania jest od lat najchętniej wybieranym miejscem emigracji Polaków. Te, pod wieloma względami atrakcyjne, tereny są także bardzo korzystne pod kątem transportowym. Firmy spedycyjne coraz częściej rozszerzają swoja ofertę właśnie na Anglię, świadcząc płatne usługi transportowe na Wyspach Brytyjskich.

Wszelkie usługi transportowe możemy łatwo podzielić na transport pasażerski oraz towarowy. Jeśli weźmiemy pod uwagę także lokalizacje wykonywanej usługi, wyróżnimy transport lotniczy, lądowy, wodnym, kolejowy oraz drogowy.

Firma Eurotransport świadczy usługi w zakresie:

  • drogowego transportu międzynarodowe
  • drogowej spedycji międzynarodowej

na ternie Europy Zachodniej oraz krajów Unii Europejskiej.

Główna specjalizacja firmy to przede wszystkim transport z Polski do Anglii. Pojazdy firmy najczęściej wysyłane są do takich miejsc jak: Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Belgia, Włochy, Hiszpania itp.

Oferujemy naszym klientom zarówno przewozy całopojazdowe, jak i częściowe oraz drobnicy. Zlecany towary transportowane są na samochodami, paczkami lub na paletach. Mamy także doświadczenie w przeprowadzkach, czyli transporcie mienia przesiedlenia.

Jeśli nie posiadają Państwo wielu towarów przeznaczonych do transportu, mogą Państwo skorzystać z usługi transportu zbiorowego, która jest często wybierana przez klientów z racji atrakcyjnej ceny. Do momentu zebrania wystarczającej ilości zleceń, towar jest składowany na paletach w naszym magazynie.

Nasi klienci mają do dyspozycji także usługę transportu paczek „door to door”, przy czym pragniemy zaznaczyć, że nie transportujemy zwierząt, żywności łatwo psującej się, złota oraz materiałów uznawanych za niebezpieczne. W przypadku transportu na terenie Europy, jesteśmy w stanie dostarczyć towary w czasie do 5 dni roboczych.

Wymagania względem parametrów paczek:

do 50 kg wagi
długość najdłuższego boku nie przekraczająca 2 metry
suma najdłuższego boku oraz obwodów nie przekraczająca 3 metry

Eurotransport to także wsparcie procesów logistycznych poprzez możliwość składowania towarów w naszych magazynach. Outsourcing w takim wymiarze nie wymaga od naszych klientów odpowiedniej infrastruktury – wspieramy firmy dystrybucyjnie poprzez gromadzenie materiałów reklamowych i rozsyłanie ich do oddziałów firmy.