Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zobacz więcej: pliki cookiesRozumiem
dodaj do ulubionych

Spedycja Polska - Włochy

Transport oraz spedycja krajowa i międzynarodowa, samochodowa i lotnicza.
Przewozy paczek, kurierskie oraz ekspresowe, magazynowanie i dystrybucja.

www.eurotransport.org
info@eurotransport.org

 
 
 
 
 
 
 Transport do Anglii
Spedycja Polska Anglia
Przewozy PL UK
Przewozy Polska Francja
Transport do Francji
Transport Polska Francja
Przewozy Polska Włochy
Transport do Włoch
Transport Polska Włochy
Spedycja Polska Włochy
Transport z Polski do Włoch
Przewozy Anglia Włochy
Transport Anglia Włochy
Doładunki Polska Włochy
Przeprowadzka polska włochy
Przeprowadzka polska francja
doładunki polska francja
transport polska anglia
spedycja polska francja
doładunki polska angliadlugosc tira
dlugosci naczep
eurotransport
wymiary chłodni
ile kubikow tir
spedycja w uk
wysokość wanny do ciężarówki
długość solówki
wymiary ciezarówek
objętość naczepy tira
spedycja fo anglii
wymiary naczepy tir
ładowność solowki
wysokość naczepy tira
szerokosc tira
tir solówka
tir wymiary
stłe zlecenia transportowe anglia polska
ile ma naczepa tira
wysokości tira
» Spedycja Polska - Włochy


Pod pojęciem spedycja rozumiemy zorganizowany w określony sposób przewóz towarów. Spedycja jest wraz z transportem i logistyką podstawą branży TSL. Mianem spedytora określa się osobę prawną lub przedsiębiorcę spedycyjnego, który organizuje przewóz ładunków za opłatą. Pod hasłem „organizuje” rozumiemy tutaj przewóz, wystawienie stosownych dokumentów spedycyjnych (list morski, list lotniczy, list przewozowy dla transportu kolejowego lub samochodowego). Spedytor może także organizować przewóz towarów w ramach własnych potrzeb.Jak łatwo się domyśleć, na rynku obecnych jest wiele firm przewozowych zajmujących się spedycją. Możemy wyróżnić spedycje, która jest usługą materialną, oraz spedycję jako świadczenie nieodpłatne. Usługi materialne są przeznaczone na sprzedaż, mają charakter publicznej działalności o nieograniczonym dostępie, z którego może skorzystać każdy. Nieodpłatne świadczenie to proces gospodarczy – dostęp posiada jedynie twórca towarów. Jest to inna nazwa spedycji własnej, która nie posiada cen sprzedaży, a wszelkie koszty są już ujęte w finalną produkcję.

Proces spedycyjny, choć w teorii bardzo prosty, jest jednak dość złożonym przedsięwzięciem. W celu lepszej kategoryzacji często stosuje się dodatkowy podział na spedycję gałęziową oraz intermodalną. W przypadku spedycji gałęziowej mamy do czynienia z usługą wykonywaną jednym rodzajem środków transportu. Spedycja intermodalna z kolei zajmuje się kompleksowym transportem towaru różnymi środkami, ale przy użycia jednego, uniwersalnego listu przewozowego.Najczęściej spotykany podział to rozróżnienie dwóch typów przewozu: spedycja międzynarodowa oraz spedycje w Polsce. Eurotransport to firma transportowa, która zajmuje się usługami przewozowymi zarówno w kraju, jak i zagranicą. Wykorzystujemy do tego celu samochody ciężarowe w Polsce i w Europie. Posiadamy takie usługi jak spedycja Polska - Włochy, tanie paczki do Anglii, spedycja Anglia-Polska, spedycja lotnicza, tania paczka, zlecenia transportowe itp. Oferujemy przewozy częściowe, całopojazdowe, drobnicowe oraz paczek do 30 kg.W razie potrzeby klienta, jesteśmy w stanie zapewnić także przewóz paczek do 50 kg drogą lotniczą – rekomendujemy w takich przypadkach przewozy kurierskie oraz ekspresowe. Nasze paczki są u odbiorcy najczęściej na kolejny dzień roboczy, jesteśmy w stanie także zrealizować tzw. nocne dostawy. W zakres naszych usług wchodzi także transport przesyłek morskich w kontenerach 20- i 40-stopowych. W razie potrzeby jesteśmy w stanie składować towary w magazynach.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów, od 1996 r. zajmujemy się także transportem mienia przesiedlenia. Spełniamy standardy FIDI i OMNI w tym zakresie.Spedycja krajowa – w jej ramach jesteśmy w stanie dostarczyć towar w każde miejsce w Polsce, aczkolwiek naszą główną specjalizacją jest transport ładunków z Warszawy w każde inne miejsce w kraju. Ładunki przewożone są całymi samochodami, pojedynczymi paczkami oraz paletami. W naszej flocie znajdują się samochody typu:

  • plandeka,
  • izoterma,
  • chłodnia,
  • meblowozy,
  • blaszaki,
  • małe busy,
  • auta średnie,
  • duże ciężarówki typu tir,
  • zestawy samochód + przyczepa.


Na życzenie naszych klientów zajmiemy się także dystrybucją towarów do kilku miejsc w jednym czasie, co ma szczególne znaczenie w przypadku wszelkich działań promocyjnych. Spedycja i transport to coś, co potrafimy najlepiej, dlatego serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.


Zapraszamy do złożenia zapytania ofertowego za pomocą e-maila: info@eurotransport.org
lub poniższego formularza: