Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zobacz więcej: pliki cookiesRozumiem
dodaj do ulubionych

Przewozy Polska - Włochy

Transport oraz spedycja krajowa i międzynarodowa, samochodowa i lotnicza.
Przewozy paczek, kurierskie oraz ekspresowe, magazynowanie i dystrybucja.

www.eurotransport.org
info@eurotransport.org

 
 
 
 
 
 
 Transport do Anglii
Spedycja Polska Anglia
Przewozy PL UK
Przewozy Polska Francja
Transport do Francji
Transport Polska Francja
Przewozy Polska Włochy
Transport do Włoch
Transport Polska Włochy
Spedycja Polska Włochy
Transport z Polski do Włoch
Przewozy Anglia Włochy
Transport Anglia Włochy
Doładunki Polska Włochy
Przeprowadzka polska włochy
Przeprowadzka polska francja
doładunki polska francja
transport polska anglia
spedycja polska francja
doładunki polska angliaobjętość naczepy łódki
standardowa naczepa wymiary wewnętrzne
specyfikacja ladownosci samochodow ciezarowych
pojemność małej ciezarówki
wymiary cięarówki
spedycja drogowa z polsce do francja
dlugosc tira
auta solówki
dlugosc i szerokosc zestawu
wymiary typowego zespołu samochodowych
transport do francji ceny
kontener do włoch
szerokosc naczepy tira
tir wymiary
jakie są wymiary naczepy tira
objętość naczepy tira
pojemnosc naczepy tira w kubikach
wymiary naczep ciężarowych
pojemność naczepy m3
spedycja drogowa mięsne z polsce do francja
» Przewozy Polska - Włochy


Trasa Polska - Włochy jest bardzo popularna wśród wielu przewoźników. Włochy przyciągają turystów bogactwem kulinarnym, krajobrazowym i ciepłym klimatem. Także nasza firma transportowa oferuje szereg usług na tym odcinku. Wraz z wprowadzeniem obsługi tego kierunku do naszej oferty, zyskaliśmy grono wiernych klientów i firm współpracujących. Naszym celem jest świadczenie kompleksowych usług w zakresie transportu towarów. Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby nasze ładunki były dostarczane do klienta docelowego na czas.Firma Eurotransport obejmuje swoim zasięgiem cały kraj oraz takie kierunki jak Polska-Anglia, Anglia-Polska, Polska-Francja, Francja-Polska oraz Polska-Włochy, Włochy-Polska. Trasy międzynarodowe to nasza największa specjalizacja. W ramach świadczonych przez nas usług jesteśmy w stanie zapewnić sprawne przewozy częściowe, drobnicowe, całopojazdowe, przewóz kontenerów, przewozy kurierskie, transport paczek a także przesyłek superekspresowych nadanych w nocy z dostawą następnego dnia.Dbamy o to, aby wszystkie nasze usługi były na jak najwyższym poziomie. Dzięki temu możemy się pochwalić szerokim gronem oddanych klientów, którzy stale korzystają z usług naszej firmy. W zakresie naszych działań jest także spedycja międzynarodowa, która cieszy się dużym zainteresowaniem. Współpracując z firmą Eurotransport, zyskują Państwo pewność, odnośnie gwarantowanych usług i sprawnej dystrybucji w Polsce i za granią.

Nasza firma zajmuje się także magazynowaniem oraz dystrybucją towarów – w celu poznania szczegółowej oferty naszej firmy w tym zakresie, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Pamiętajmy o tym, ze składowanie towarów w odpowiedni sposób znacznie ulepsza sprawne funkcjonowanie procesów logistycznych.W pogoni za ofertami pracy oraz innym standardem życia, na popularności zyskują usługi przeprowadzkowe oraz inne usługi transportowe typu przewozy PL-Anglia, przewóz osób PL-UK, busy do Niemiec czy też busy do Holandii. Dużą popularnością cieszą się też usługi transportowe na trasie Polska-Włochy i z powrotem. Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą w tym zakresie. Dysponujemy pojazdami typu plandeka, izoterma, chłodnia, meblowóz, blaszak. Transport mienia przesiedlenia powierzony naszym kierowcom, to najlepszy wybór. Wiemy jak stresujący jest sam proces przeprowadzki, dlatego też nie dodajemy naszym klientom niepotrzebnych stresów. Przewóz mebli i innych wielkogabarytowych towarów to nasza specjalność.Jako profesjonalna firma transportowa posiadamy także:

  • małe auta typu busy do 12 cbm oraz o ładowności 1,5 tony,
  • średnie auta o ładowności odpowiednio 2, 3, 6 lub 12 ton,
  • duże ciężarówki typu tir,
  • zestawy, czyli samochód plus przyczepa o ładowności 24 ton.


Dużą popularnością cieszy się również przewóz paczek. W celu dokonania dokładnej wyceny takiej usługi, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Eurotransport zajmuje się paczkami do 50 kg wagi i o wymiarach nie większych niż 2 metry długości oraz łącznej sumy długości nie przekraczającej 3 metrów.


W razie jakichkolwiek zapytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z naszymi doradcami. W celu zapytania ofertowego można także użyć poniższego formularza. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.


Zapraszamy do złożenia zapytania ofertowego za pomocą e-maila: info@eurotransport.org
lub poniższego formularza: